KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15522119

nr 1552 2119

Ann-Marie Nordin-Ljungblad

(f. 1955), Sverige

Signerad och daterad -92. Pastell, 82x53 cm, yttermått inklusive ram: 91x61 cm

Ann-Marie Nordin-Ljungblad, svensk konstnär född i Stockholm 1955.

Utrop:

500 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:52:18

Ann-Marie Nordin-Ljungblad

Läs mer om Ann-Marie Nordin-Ljungblad